... .... Po zapłaceniu za naszą pracę $30,- otrzymasz te adresy z udostępnieniem do najnowocześniejszej Technologi.
Płacić proszę do Pay Pal: b_socha@hotmail.com
........

Firmowe nowe napełniacze do drukarek już od $2.50
Ceny obniżone o 70-80% i najlepszy serwis. Epson i Canon napełniacze już od $2.50. HP i Lexmark startują od $2.95. Znajdziesz tu też części do Xerox, Apple, Compaq i wielu, wielu innych drukarek..

Otrzymasz od nas 5 adresów do najlepszych i najtanszych Firm z nowymi częściami do drukarek.


Software umożliwiające międzynarodowe Konferencje bez podróży.
Tu otrzymasz najnowocześniejsze Peer to Peer (P2P) software na Konferencje odbywające się w internecie. VoIP lub Voice Over IP. Umożliwiona jest rozmowa z więcej jak jedną osobą w tym samym czasie.
Rozmawiaj z bardzo dokładnym dźwiękiem z setkami ludzi, a nawet z tysiącami ludzi w tym samym czasie. Opłata miesięczna za to udostępnienia do tych Konferencji jest bardzo niska.
Oszczędzisz wydatki na podróże. Przekazuj fotografje z aktualnych okazji dla rodziny, znajomych i to na cały świat. Przesyłaj dokumenty, podania, informacje, itp. do każdego kraju na świecie.
Skorzystaj z użycia digital kamery i przekazuj aktualne fotografje gdzie właśnie przebywasz i jednocześnie rozmawiaj godzinami z odbiorcami bez dodatkowych kosztów!


 

 

 

Komplet umożliwiający udział w 5 salach konferencyjnych w tym samymczasie kosztuje $44.99
+ 14.99 jednorazowa opłata. Otrzymasz prawa dalszej sprzedaży tego kompletu.
To jest fantastyczny adres, który możesz od nas dostać.
Jak obiecujemy, tu dajemy Wam też kilka adresów za darmo i tu jeden z nich, który też udostępni Ci możliwości konferencyjne online:
www.Vibestech.com

Software

1) Adobe Photoshop 8.0/CS - $80. Adobe Illustrator CS - $90. Adobe InDesign CS - $100 Norton Internet Security 2004 - $40.00. Macromedia Studio MX 2004 (includes: Dreamweaver MX 2004, Flash MX 2004, Fireworks MX 2004 i dużo innych) - $180. Wiecej Software produktów tu otrzymasz. Nie tarć takiej jednorazowej okazji!
2) Webmasters Profit Pak zawiera za przeszło $5,500 wartościowe software i informacje o trych produktach, które możesz sprzedać po cenie jaką sam ustalisz i Twój jest 100%-towy dochód z tej sprzedaży! Nie tylko to, ale dostaniesz prawo do sprzedaży całego paketu webmaster profit lub masz prawo do sprzedaży pojedynczych software produktów z tego paketu, wybór należy do Ciebie!

U nas możesz teś otrzymać orginalnego Norton za $15 i naturalnie dużo innych adresów z tanią software.

 

Na nastepnych stronach z najnowszą Technologią otrzymasz:
Za TV Satellite $50,-; Kamera pilnująca Twego domu; Kontrola druku w oponach
007 podsłuchuje; mów i samochód rusza; lampa, która wiecznie świeci

......
..... ........................ .......

 

..